EZVIZ | CS-HB8 (4K) IP Camera with Battery, Type-C, 10400 mAh
- TootjadEZVIZ
- Mudel: CSHB84K
- Saadavus: 2
-
171€
EZVIZ | CS-HB8 (4K) IP Camera with Battery, Type-C, 10400 mAh
| All | |
| Aku mahutavus | 10400 mAh |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 15.00 mm |
| Gross weight | 1.83 kg |
| Gross width (mm) | 111.00 mm |
| Net weight | 0.86 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 548 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 776.00 g |
| Plastic (No PET) | 194.00 g |
| Producer | EZVIZ |
| Producer product family | CS-HB8 (4K) IP Camera with Battery, Type-C, 10400 mAh |
| Tare weight (kg) | 0.97 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |










